-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт найпростішого укриття цивільного захисту лікувального корпусу Комунального некомерційного підприємства «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» за адресою: вул.Котляревського,1, м.Бориспіль, Київська область
Тендер Prozorro UA-2022-12-20-020396-a
Торги не відбулися
4 204 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 42 040.00 UAH
мін. крок: 1% або 42 040.00 UAH
Період уточнення:
20.12.2022 16:54 - 25.12.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим