-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт найпростішого укриття цивільного захисту лікувального корпусу Комунального некомерційного підприємства «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» за адресою: вул.Котляревського,1, м.Бориспіль, Київська область
Тендер Prozorro UA-2022-12-20-020396-a
Торги не відбулися
4 204 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 42 040.00 UAH
мін. крок: 1% або 42 040.00 UAH
Номер:
f530b6b6acd74409b62f81ad7b6e5c10
Внутрішній номер закупівлі:
16359890
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-20-020396-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ")
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994132
-
Адреса:
08301, Україна, Київська область, Бориспіль, вул.Котляревського,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сорока Лариса Петрівна +380459561523 Larisa73.Soroka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
4 204 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.12.2022 16:54 - 25.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2022 16:54 - 28.12.2022 16:59
Аукціон:
29.12.2022 13:51 - 29.12.2022 14:14
Період кваліфікації:
29.12.2022 14:14 - 03.02.2023 12:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 204 000.00 Капітальний ремонт найпростішого укриття цивільного захисту лікувального корпусу Комунального некомерційного підприємства «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» за адресою: вул.Котляревського,1, м.Бориспіль, Київська область