-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням прибудинкових територій закладів освіти, а саме: видалення аварійних дерев, розкряжування повалених дерев
Тендер Prozorro UA-2022-12-13-021379-a
Завершена
4 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
Період уточнення:
13.12.2022 17:31 - 18.12.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим