-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням прибудинкових територій закладів освіти, а саме: видалення аварійних дерев, розкряжування повалених дерев
Тендер Prozorro UA-2022-12-13-021379-a
Завершена
4 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
Номер:
993dfe5f122c4c8eaec33c6486f2a824
Внутрішній номер закупівлі:
16241537
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-13-021379-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марина Лебедюк +380634075064 mary.lebedyuk@ukr.net https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.12.2022 17:31 - 18.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2022 17:31 - 21.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
21.12.2022 00:01 - 26.12.2022 11:52
Період завантаження договору:
01.01.2023 00:00 - 11.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 000 000.00 Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням прибудинкових територій закладів освіти, а саме: видалення аварійних дерев, розкряжування повалених дерев