• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій (Послуги з оцінки майна філій ПрАТ "Укргідроенерго")

Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації

Завершена

140 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 400.00 UAH
Період уточнення: 09.12.2022 10:19 - 17.12.2022 00:00
Відповідь надана

Інформаційна довідку або інформаційний лист з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство

Номер: c628da52ab89447d8b3a2678ce8297ce
Дата опублікування: 13.12.2022 13:04
Опис: Питання по Додатку2 табл.4 п.8: Якщо переможець процедури НЕ визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та відносно нього НЕ відкрита ліквідаційна процедура- чи потрібно надавати данну інформаційну довідку/лист з Єдиного реєстру підприємств?
Відповідь: У зв’язку з обмеженим доступом до відкритого реєстру за посиланням: https://minjust.gov.ua/ на момент оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів та відсутністю можливості самостійної перевірки Замовником інформації про відповідність переможця вимогам даного пункту, ПЕРЕМОЖЕЦЬ НАДАЄ: Інформаційну довідку або інформаційний лист з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство (видана(-й) не пізніше двомісячної давнини відносно дати надання її Замовнику).
Дата відповіді: 13.12.2022 16:56