-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій (Послуги з оцінки майна філій ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2022-12-09-003643-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації
Завершена
140 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 400.00 UAH
Номер:
af0b655717834d82810bb515ce19fedd
Внутрішній номер закупівлі:
16174791
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-09-003643-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій ГРИНЮК 380459658620 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.12.2022 10:19 - 17.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2022 10:19 - 20.12.2022 09:00
Аукціон:
21.12.2022 12:52 - 21.12.2022 13:15
Період кваліфікації:
21.12.2022 13:15 - 27.12.2022 17:13
Період завантаження договору:
02.01.2023 00:00 - 12.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴140 000.00 ДК 021:2015 код 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій (Послуги з оцінки майна філій ПрАТ «Укргідроенерго»)