-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021-2015 (CPV) 48810000-9 - Інформаційні системи (Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією)
Тендер Prozorro UA-2022-12-02-005482-a
Завершена
185 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 925.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 925.00 UAH
Період уточнення:
02.12.2022 13:30 - 07.12.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим