• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021-2015 (CPV) 48810000-9 - Інформаційні системи (Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією)

Завершена

185 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 925.00 UAH
Номер: 0219103b386c43228b217816798b6d61
Внутрішній номер закупівлі: 16073375
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-02-005482-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: ДУБИНА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА +380662737233 bdpmsdbuh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 185 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.12.2022 13:30 - 07.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 02.12.2022 13:30 - 10.12.2022 12:00
Період кваліфікації: 10.12.2022 12:03 - 13.12.2022 10:39
Період завантаження договору: 19.12.2022 00:00 - 29.12.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴185 000.00 Код ДК 021-2015 (CPV) 48810000-9 - Інформаційні системи (Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією)