-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
31440000-2 Акумуляторні батареї для забезпечення безпечної експлуатації та технічного обслуговування обладнання
Тендер Prozorro UA-2017-12-18-002574-b
Акумуляторні батареї для джерел безперебійного живлення, для серверного комплексу, для забезпечення безперебійного електроживлення телекомунікаційного обладнання, для джерел безперебійного живлення комутаторів та серверів
Завершена
200 816.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 117.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 117.00 UAH
Період уточнення:
18.12.2017 16:22 - 24.12.2017 12:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим