-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
31440000-2 Акумуляторні батареї для забезпечення безпечної експлуатації та технічного обслуговування обладнання
Тендер Prozorro UA-2017-12-18-002574-b
Акумуляторні батареї для джерел безперебійного живлення, для серверного комплексу, для забезпечення безперебійного електроживлення телекомунікаційного обладнання, для джерел безперебійного живлення комутаторів та серверів
Завершена
200 816.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 117.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 117.00 UAH
Номер:
f06ce939a93342d39a979364cc11c3e9
Внутрішній номер закупівлі:
1603683
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-18-002574-b
Замовник:
ДП "Дніпропетровський РСП Украероруху "
×
-
Код ЄДРПОУ:
25533424
-
Адреса:
49042, Україна, Дніпропетровська область, Днепропетровск, Аеропорт ЦА
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лілія Бескровна +380563758014,+380509047052 beskrovna_lv@uksatse.aero
Класифікатор ДК 021:2015:
31440000-2 Акумуляторні батареїАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
200 816.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.12.2017 16:22 - 24.12.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
18.12.2017 16:22 - 03.01.2018 12:00
Аукціон:
04.01.2018 14:59 - 04.01.2018 15:20
Період кваліфікації:
04.01.2018 15:20 - 10.01.2018 13:09
Період завантаження договору:
04.01.2018 15:20 - 24.01.2018 15:20
Тендерна документація
- Лот №1 ₴114 300.00 31440000-2 Акумуляторні батареї для забезпечення безпечної експлуатації та технічного обслуговування обладнання
- Лот №2 ₴32 928.00 31440000-2 Акумуляторні батареї для забезпечення безпечної експлуатації та технічного обслуговування обладнання
- Лот №3 ₴30 194.00 31440000-2 Акумуляторні батареї для забезпечення безпечної експлуатації та технічного обслуговування обладнання
- Лот №4 ₴23 394.00 31440000-2 Акумуляторні батареї для забезпечення безпечної експлуатації та технічного обслуговування обладнання