• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Електричні побутові прилади (згідно специфікації)

Завершена

362 538.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 812.69 UAH
Період уточнення: 15.11.2022 15:11 - 20.11.2022 00:00
Відповідь надана

аналог

Номер: 6f2778cd32314418976b331fefdb955a
Дата опублікування: 18.11.2022 14:50
Опис: Аналоги будуть розглядатись?
Відповідь: Аналоги будуть розглядатись.
Дата відповіді: 21.11.2022 19:35
Відповідь надана

монтаж

Номер: 6c06a15cd53d4d25b60ede5d43ce6c17
Дата опублікування: 16.11.2022 13:24
Опис: Закупівля з монтажем?
Відповідь: Закупівля передбачає тільки постачання товару згідно Технічних вимог (Додаток № 3 до тендерної документації)
Дата відповіді: 16.11.2022 14:46