-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електричні побутові прилади (згідно специфікації)
Тендер Prozorro UA-2022-11-15-011128-a
Завершена
362 538.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 812.69 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 812.69 UAH
Номер:
6646a833bb7b4022a146f2bf2f9a9518
Внутрішній номер закупівлі:
15880906
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-15-011128-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФО-РАДА-ДНІПРО" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36094821
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вадим Льовочкін +380678727953 infotender221@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/komunalne-pidpriemstvo-info-rada-dnipro-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
362 538.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.11.2022 15:11 - 20.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2022 15:11 - 23.11.2022 00:00
Аукціон:
23.11.2022 11:26 - 23.11.2022 11:49
Період кваліфікації:
23.11.2022 11:49 - 30.11.2022 11:27
Період завантаження договору:
06.12.2022 00:00 - 16.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴362 538.00 Електричні побутові прилади (згідно специфікації)