-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (природний газ) на 1 квартал 2023 року
Тендер Prozorro UA-2022-11-11-010170-a
Закупівля проводиться на перший квартал 2023 року за процедурою відкриті торги з особливостями відповідно до постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування.
Торги не відбулися
199 970.99
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 999.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 999.85 UAH
Період уточнення:
11.11.2022 14:43 - 16.11.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим