-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (природний газ) на 1 квартал 2023 року
Оголошено тендер
199 970.99
UAH
Номер:
b874f2ec68424738acb69014fa461190
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-11-004038-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42272081
-
Адреса:
17300, Україна, Чернігівська область, Срібне, вул. Миру,54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42272081
-
Адреса:
17300, Україна, Чернігівська область, Срібне, вул. Миру,54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
199 970.99 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо (природний газ) на 1 квартал 2023 року
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
11.11.2022 14:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума199 970.99 UAH