-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Постачання електричної енергії як товарної продукції
Тендер Prozorro UA-2022-11-03-002365-a
Торги відмінено
374 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 872.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 872.00 UAH
Період уточнення:
03.11.2022 10:20 - 11.11.2022 00:00
Відповідь надана
Постанова 1178 від 12 жовтня 2022
Номер:
7e6fc5875a1e4e8ca3e847a61ba8b639
Дата опублікування:
09.11.2022 11:56
Опис:
Шановний Замовник. 10 вересня 2022 року набули чинності останні зміни до ЗУ “Про публічні закупівлі”. Відповідно до даних змін встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз. Отже, Кабінет Міністрів України визначає особливості здійснення закупівель на період дії воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування. Постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. №1178, яка набрала чинності 19 жовтня 2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» визначено особливості проведення публічних закупівель у період дії воєнного стану. Особливостями передбачено наявність процедури “Відкриті торги з особливостями”, які Замовники мають оголошувати відповідно до постанови №1178. Оприлюднивши 03.11.2022 року оголошення про закупівлю у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі», Ви порушили вимоги постанови №1178. Для уникнення порушення, рекомендуємо скасувати дану закупівлю і оприлюднити оголошення про закупівлю у відповідності до постанови №1178. Дякуємо
Відповідь:
Дякуємо за влучне зауваження. Будуть прийняті міри для правильного оголошення закупівлі по Постанові №1178 від 19 жовтня 2022 року.
Дата відповіді:
09.11.2022 15:32