-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Постачання електричної енергії як товарної продукції
Тендер Prozorro UA-2022-11-03-002365-a
Торги відмінено
374 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 872.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 872.00 UAH
Номер:
90296058741c4be799faaeaaf90ca77e
Внутрішній номер закупівлі:
15752622
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-03-002365-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА МИРОНІВСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43905464
-
Адреса:
08801, Україна, Київська область, Миронівка, вулиця Cоборності будинок 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
КРУТОГОЛОВ Богдана 380968754758 krytdana89@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
374 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 872.00 UAH
Період уточнення:
03.11.2022 10:20 - 11.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
03.11.2022 10:20 - 21.11.2022 10:00
Аукціон:
з 22.11.2022 11:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПостачання електричної енергії як товарної продукції
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях6 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання електричної енергії як товарної продукції
Кількість
3600 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2023
Постачання електричної енергії як товарної продукції
Кількість
58800 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2023
Місце постачання
08832, Україна, Київська область, с. Зеленьки, Обухівський район, вул. Миру,51
На карті
Інформація про скасування
Номер:
7454539e423847cf84ba908aa7ae147b
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Виявлення недоліків закупівлі згідно нового законодавства.
Період оскарження:
09.11.2022 15:42 - 20.11.2022 00:00
Дата опублікування:
09.11.2022 15:42
Дата виконання:
20.11.2022 00:03
Статус:
Виконано