-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Код ДК 021:2015 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Ендопротез колінного суглоба цементного типу фіксації, Код НК 024:2019 – 33664-Ендопротез колінного суглоба повний зі збереженням хрестоподібної зв'язки, та Ендопротез кульшового суглоба тотальний цементного типу фіксації Код НК 024:2019 – 33181 - Ендопротез кульшового суглоба цілий з парою тертя метал-поліетилен)
Тендер Prozorro UA-2022-11-02-003517-a
Закупівля здійснюється на забезпечення осіб з інвалідністю виробами медичного призначення.
Завершена
3 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
Період уточнення:
02.11.2022 11:05 - 11.11.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим