• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Код ДК 021:2015 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Ендопротез колінного суглоба цементного типу фіксації, Код НК 024:2019 – 33664-Ендопротез колінного суглоба повний зі збереженням хрестоподібної зв'язки, та Ендопротез кульшового суглоба тотальний цементного типу фіксації Код НК 024:2019 – 33181 - Ендопротез кульшового суглоба цілий з парою тертя метал-поліетилен)

Закупівля здійснюється на забезпечення осіб з інвалідністю виробами медичного призначення.

Завершена

3 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
Номер: 1ea7f21b8552465dbea7d054ce743af3
Внутрішній номер закупівлі: 15739600
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-02-003517-a   
Замовник: Донецький національний медичний університет
Контактна особа: Стороженко Олександр 380507053737 zakupkidnmu@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.11.2022 11:05 - 11.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 02.11.2022 11:05 - 14.11.2022 11:00
Аукціон: 15.11.2022 12:30 - 15.11.2022 12:53
Період кваліфікації: 15.11.2022 12:53 - 15.11.2022 15:04
Період завантаження договору: 21.11.2022 00:00 - 01.12.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 000 000.00 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Код ДК 021:2015 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Ендопротез колінного суглоба цементного типу фіксації, Код НК 024:2019 – 33664-Ендопротез колінного суглоба повний зі збереженням хрестоподібної зв'язки, та Ендопротез кульшового суглоба тотальний цементного типу фіксації Код НК 024:2019 – 33181 - Ендопротез кульшового суглоба цілий з парою тертя метал-поліетилен)