-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 34620000-9 – рейковий рухомий склад (трамвайний вагон, який раніше експлуатувався в країнах Європейського Союзу)
Тендер Prozorro UA-2022-10-28-005732-a
закупівля оголошена з урахуванням особливостей здійснення публічних закупівлель товарів робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Торги відмінено
15 597 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 155 970.00 UAH
мін. крок: 1% або 155 970.00 UAH
Період уточнення:
28.10.2022 13:45 - 03.11.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим