-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 34620000-9 – рейковий рухомий склад (трамвайний вагон, який раніше експлуатувався в країнах Європейського Союзу)
Тендер Prozorro UA-2022-10-28-005732-a
закупівля оголошена з урахуванням особливостей здійснення публічних закупівлель товарів робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Торги відмінено
15 597 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 155 970.00 UAH
мін. крок: 1% або 155 970.00 UAH
Номер:
64da421009aa4d66a931aacd9a276074
Внутрішній номер закупівлі:
15706911
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-28-005732-a
Замовник:
Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328379
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Шкільна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Симоненко Олеся Вікторівна +380500100515 olesa_35@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34620000-9 Рейковий рухомий складАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
15 597 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.10.2022 13:45 - 03.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2022 13:45 - 06.11.2022 13:07
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
270ba3436aa24549949cb6dfa1573a35
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товару
Період оскарження:
28.10.2022 16:35 - 07.11.2022 23:00
Дата опублікування:
28.10.2022 16:35
Дата виконання:
08.11.2022 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴15 597 000.00 код за ДК 021:2015 – 34620000-9 – рейковий рухомий склад (трамвайний вагон, який раніше експлуатувався в країнах Європейського Союзу)