-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до землерийної техніки
Тендер Prozorro UA-2022-10-27-010770-a
Завершена
1 179 360.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 896.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 896.80 UAH
Період уточнення:
27.10.2022 16:16 - 02.11.2022 00:00
Відповідь надана
Щодо відповідностей тендерної документації до постанови 1178
Номер:
f4d9acc5407e4da2a9a2f65ac59e0f3e
Дата опублікування:
28.10.2022 15:49
Опис:
Шанвоний Замовник! Просимо привести тендерну документацію відповідно до вимог ПОСТАНОВИ 1178, в частині ст17, в частині надання довідок для переможця, в частині терміну надання таких довідок переможцем. Дякуемо.
Відповідь:
Будуть внесені уточнення
Дата відповіді:
31.10.2022 10:43
Відповідь надана
Документи на переможця
Номер:
b280065f1f0b4bd1ad9a87b4da70cef1
Дата опублікування:
28.10.2022 15:14
Опис:
Шановний Замовник!
Приведіть у відповідність до чинного законодавства Додаток №8 ТД, зокрема:
- такий документ як довідка з МВС України видана не раніше 60 календарних днів до дати оприлюднення на веб-порталі повідомлення про намір укласти договір наразі не видається таким уповноваженим органом. Видається ВИТЯГ;
-відповідно до ПКМУ 1178 Замовник не перевіряє переможця процедури закупівлі на відповідність підстави, визначеної пунктом 13 частини першої статті 17 Закону, та не вимагає від учасника процедури закупівлі/переможця процедури закупівлі підтвердження її відсутності.
Відповідь:
Будуть внесені уточнення
Дата відповіді:
31.10.2022 10:43
Відповідь надана
Щодо вимог Тендерної документації
Номер:
0a3462efbc0e4adaa96e95980351a200
Дата опублікування:
28.10.2022 09:03
Опис:
Шановний Замовник! Просимо Вас переглянути вимоги тендерної документації, оскільки вимоги прописані під здійснення послуг з ремонту фронтального навантажувача ZL-50G, а не постачання запасних частин.!!!
Відповідь:
Будуть внесені відповідні уточнення
Дата відповіді:
28.10.2022 10:47