-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до землерийної техніки
Тендер Prozorro UA-2022-10-27-010770-a
Завершена
1 179 360.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 896.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 896.80 UAH
Номер:
1e73f79d0c584f2d8b514ed63dbd226a
Внутрішній номер закупівлі:
15698551
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-27-010770-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, Україна, 01103, місто Київ, ВУЛ. ЗАЛІЗНИЧНЕ ШОСЕ, будинок 5 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Боднар О.О. 380634628956 bodnar.o.o@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
43630000-8 Частини прохідних машинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 179 360.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.10.2022 16:16 - 02.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2022 16:16 - 05.11.2022 00:00
Період кваліфікації:
05.11.2022 00:00 - 10.11.2022 13:42
Період завантаження договору:
16.11.2022 00:00 - 26.11.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 179 360.00 Запасні частини до землерийної техніки