-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ремонт насоса НП200.000-01
Тендер Prozorro UA-2022-10-24-000985-a
Закупівлю здійснено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Торги не відбулися
228 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 140.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 140.00 UAH
Період уточнення:
24.10.2022 09:52 - 29.10.2022 01:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим