• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ремонт насоса НП200.000-01

Закупівлю здійснено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»

Торги не відбулися

228 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 140.00 UAH
Номер: 8d26af4132944c3fb88b27d3310b19b6
Внутрішній номер закупівлі: 15650501
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-10-24-000985-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК"
Контактна особа: Співробітники Тендерного Відділу 380627743755 dpdvv_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 228 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.10.2022 09:52 - 29.10.2022 01:00
Період прийому пропозицій: 24.10.2022 09:52 - 01.11.2022 08:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴228 000.00 Ремонт насоса НП200.000-01