-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (Квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo)
Тендер Prozorro UA-2022-10-20-009041-a
Завершена
130 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
Період уточнення:
20.10.2022 15:25 - 25.10.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим