-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (Квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo)
Оголошено тендер
130 000.00
UAH
Номер:
0148b8ca93de427e9bcbd476b3c559cf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-10-20-002559-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МАТЕЇВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04354048
-
Адреса:
78267, Україна, Івано-Франківська область, село Матеївці, вул. ВІДРОДЖЕННЯ, буд. 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
МАТЕЇВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04354048
-
Адреса:
78267, Україна, Івано-Франківська область, село Матеївці, вул. ВІДРОДЖЕННЯ, буд. 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
130 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (Квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
20.10.2022 15:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума130 000.00 UAH