-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ (ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо)
Тендер Prozorro UA-2022-10-19-003038-a
для потреб управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області та його відділень на І квартал 2023 року
Торги відмінено
385 043.48
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 850.43 UAH
мін. крок: 1% або 3 850.43 UAH
Період уточнення:
19.10.2022 11:10 - 25.10.2022 01:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим