• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ (ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо)

Оголошено тендер

385 043.48 UAH
Номер: 4dc02064b46c460793bab0e656018b53
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-10-19-000795-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області
Замовник: Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області
Очікувана вартість: 385 043.48 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ (ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо)
Примітки: для потреб управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області та його відділень на І квартал 2023 року
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Дата опублікування: 19.10.2022 10:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума385 043.48 UAH