• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 2

Кондиціонери з решітками для зовнішнього блоку код ДК 021:2015 – 42510000-4 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (ДК 021:2015 – 42512200-0 – Настінні кондиціонери повітря).

Торги відмінено

430 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 150.00 UAH
Період уточнення: 18.10.2022 16:00 - 24.10.2022 01:00
Відповідь надана

монтаж

Номер: dd2d03d03cb54c409b7ba34a9e82786b
Дата опублікування: 19.10.2022 11:03
Опис: Які умови монтажу: довжина фреономагістралі, поверх, наявність решіток на вікнах і можливий монтаж з вікна, чи потрібні послуги автовишки? З чого складається фасад будівлі, чи є декоративна обшивка?
Відповідь: Шановний Учаснику хочемо повідомити Вам, що довжина фреономагістралі до трьох метрів, кондиціонери необхідно влаштувати на 1 та 2 поверхах, решітки на вікнах є позаду будівлі, послуги автовишки необхідні так як влаштування через вікна буде складним завданням. Фасад будівлі складається з термопанелей та є декоративна обшивка
Дата відповіді: 19.10.2022 12:00