-
Відкриті торги
-
КЕП
Кондиціонери з решітками для зовнішнього блоку код ДК 021:2015 – 42510000-4 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (ДК 021:2015 – 42512200-0 – Настінні кондиціонери повітря).
Оголошено тендер
430 000.00
UAH
Номер:
34ef7c533f45456c90c3815cd32002a4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-10-18-002415-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25576385
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Лазаренка прикордонника, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25576385
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Лазаренка прикордонника, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
430 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кондиціонери з решітками для зовнішнього блоку код ДК 021:2015 – 42510000-4 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (ДК 021:2015 – 42512200-0 – Настінні кондиціонери повітря).
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
18.10.2022 15:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кондиціонер GWH07AAAXA-K3NNA2A Bora з решіткою для зовнішнього блоку або «еквівалент»
Кількість
13 штуки
Період постачання
(не задано)
Кондиціонер GWH09AAAXA-K3NNA2A Bora з решіткою для зовнішнього блоку або «еквівалент»
Кількість
4 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписДжерело фінансування закупівлі: державний бюджет, власний бюджет, резервний фонд.
Сума430 000.00 UAH