-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт аварійних ділянок покрівлі даху Комунального некомерційного підприємства “Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради” за адресою: 25009, Україна, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Глинки, 46
Тендер Prozorro UA-2022-10-17-006225-a
Торги не відбулися
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Період уточнення:
17.10.2022 13:55 - 23.10.2022 01:00
Відповідь надана
Визначення відгуку
Номер:
bebd66cdc04044fab15a79014f54d2ef
Дата опублікування:
20.10.2022 18:08
Опис:
В тендерній документації зазначено, що "Позитивний відгук у розумінні замовника-відгук, зміст якого підтверджує відсутність обґрунтованих претензій, позовів, щодо порушення Учасником умов Договору, в тому числі щодо відповідності поставленого товару встановленим вимогам Замовника (контрагента), поставки якісного товару, виконання замовлень вчасно, наявність супровідних документів, забезпеченість працівників санітарним одягом (халатом, рукавицями) та наявність медичних книжок у працівників під час поставок товару". Чи означає це, що вся вищезазначена інформація повинна бути зазначена у відгуках учасника? Якщо так, то це є дискримінаційною вимогою, оскільки договорами з попередніми замовниками не обовязково передбачались наприклад "забезпеченість працівників санітарним одягом (халатом, рукавицями) та наявність медичних книжок у працівників під час поставок товару" і замовник у відгуку не зможе зазначити інформацію стосовно цього питання. Окрім цього нами отримуться відгуки від замовників загального зразка одразу ж після виконання робіт, а не під конкретну закупівлю, а підписати оновлений відгук не завжди є можливим, оскільки це ускладнено введенням військового стану на территорії України. Атже така вимога є дискримінаційною, в звязку з чим просимо внести зміни до тендерної документації та змінити визначення відгуку в розумінні замовника.
Відповідь:
Доброго дня.
Визначення «позитивного відгуку» міститься в розділі «І. Загальні положення» тендерної документації і є загальним визначенням для закупівлі товарів, робіт і послуг в цілому, і відповідно застосовується в обсязі та залежності від конкретного предмета закупівлі.
Це не означає, що вся зазначена у терміні «позитивний відгук» інформація має бути зазначена в такому відгуку.
Необхідність надання відгуку та його зразок (орієнтовна форма) визначаються тендерною документацією – «розділ ІІІ. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» та додатком 1 до неї.
Дата відповіді:
25.10.2022 11:36