-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт аварійних ділянок покрівлі даху Комунального некомерційного підприємства “Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради” за адресою: 25009, Україна, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Глинки, 46
Тендер Prozorro UA-2022-10-17-006225-a
Торги не відбулися
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер:
75dd298456ab4509ad9ab15abeb5de89
Внутрішній номер закупівлі:
15594060
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-17-006225-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ НОВОГО ТИПУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23227427
-
Адреса:
25009, Україна, Кіровоградська область, КРОПИВНИЦЬКИЙ, м. Кропивницький, вул. Глинки 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Болотських Альбіна Юріївна +380505795320 rebenka.dom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 750.00 UAH
Період уточнення:
17.10.2022 13:55 - 23.10.2022 01:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2022 13:55 - 02.11.2022 00:00
Аукціон:
з 02.11.2022 14:22
Умови оплати:
підписання договору - 30%
- Подіяпідписання договору
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях7 банківські дні
надання послуг - 70%
- Подіянадання послуг
- ОписОстаточний розрахунок Замовник сплачує за надані послуги на підставі Акту приймання виконаних послуг протягом 10 (десяти) банківських днів
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт аварійних ділянок покрівлі даху Комунального некомерційного підприємства “Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради” за адресою: 25009, Україна, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Глинки, 46 (ДК 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 05.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Промтехдах"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38037315
-
Контактна особа:
Петровський Геннадій Вікторович +380501345855 avers122@i.ua
-
Адреса:
25002, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Молодіжна, 27/12 кв. 5
Початкова пропозиція
341 953.79 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
341 953.79 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
46
Скарги
0