-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вироби для благоустрою населеного пункту с.Войтове за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Тендер Prozorro UA-2022-10-12-006300-a
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
Період уточнення:
12.10.2022 14:03 - 18.10.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим