• Відкриті торги
  • КЕП

Вироби для благоустрою населеного пункту с.Войтове за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор

Оголошено тендер

100 000.00 UAH
Номер: d6ae5baeb48e4232a559549e8e6da004
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-10-12-001586-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Замовник: ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вироби для благоустрою населеного пункту с.Войтове за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 12.10.2022 13:52

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Ігровий комплекс «Дитяча мрія»
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 1 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписВироби для благоустрою населеного пункту с.Войтове за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Сума100 000.00 UAH