-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Тендер Prozorro UA-2022-09-28-001899-a
Тендерні пропозиції готуються та подаються українською мовою. Детальна інформація міститься у тендерній документації
Торги відмінено
139 755.15
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 397.55 UAH
мін. крок: 1% або 1 397.55 UAH
Період уточнення:
28.09.2022 10:29 - 21.10.2022 01:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим