-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Тендер Prozorro UA-2022-09-28-001899-a
Тендерні пропозиції готуються та подаються українською мовою. Детальна інформація міститься у тендерній документації
Торги відмінено
139 755.15
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 397.55 UAH
мін. крок: 1% або 1 397.55 UAH
Номер:
96d62f0844284d5485cdfe0886681acc
Внутрішній номер закупівлі:
15447928
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-28-001899-a
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36217282
-
Додаткова контактна особа:
Сяська Вікторія 0363661589
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, місто Вараш
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Хомич Ольга Анатоліївна 380363661421 HomOA@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
139 755.15 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 397.55 UAH
Період уточнення:
28.09.2022 10:29 - 21.10.2022 01:00
Період прийому пропозицій:
28.09.2022 10:29 - 31.10.2022 18:00
Аукціон:
з 01.11.2022 13:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за поставлений та прийнятий Покупцем Товар здійснюється у національній валюті України шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Постачальника, вказаний у розділі 15 «Юридичні реквізити сторін» протягом 30 робочих днів з дати оформлення ярлика на придатну продукцію згідно СОУ НАЕК 038:2021 «Управління закупівлями продукції. Організація вхідного контролю продукції для ВП Компанії», але за умови реєстрації у ЄРПН оформленої у відповідності до вимог податкового законодавства податкової накладної та відсутності факту призупинення реєстрації чи блокування реєстрації такої податкової накладної у ЄРПН (Виділене курсивом-для платників ПДВ).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шинокомплект 6.00-9 PR 10
Кількість
40 шт
Період постачання
до 20.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Шинокомплект 7.00-12 PR 14
Кількість
45 шт
Період постачання
до 20.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
4afc6a44dee14b68a55c65868a80cb17
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Вирішила:
Відмінити закупівлю товару №UA-2022-09-28-001899-a згідно з ДК 021:2015 34350000-5 — Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (шинокомплекти), очікуваною вартістю закупівлі 139 755,15 грн. без ПДВ - на підставі п. 1 ч. 1 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі» відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг.
Період оскарження:
31.10.2022 15:39 - 11.11.2022 00:00
Дата опублікування:
31.10.2022 15:39
Дата виконання:
11.11.2022 00:02
Статус:
Виконано