-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Тендер Prozorro UA-2017-12-01-000970-c
Послуги з комплексного прибирання службових приміщень та прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Завершена
276 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 762.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 762.00 UAH
Період уточнення:
01.12.2017 11:15 - 06.12.2017 11:35
Звернень немає. Звернення не може бути заданим