-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Тендер Prozorro UA-2017-12-01-000970-c
Послуги з комплексного прибирання службових приміщень та прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Завершена
276 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 762.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 762.00 UAH
Номер:
e3f9d28239fe4693afe5af3aaaa52e47
Внутрішній номер закупівлі:
1535714
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-01-000970-c
Замовник:
Олександрійський міськрайонний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
23095859
-
Адреса:
28000, Україна, Кiровоградська область, ОЛЕКСАНДРІЯ, проспект Соборний 126А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Горшельов Сергій Олександрович 0523576435 1108@rcz.kocz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
276 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2017 11:15 - 06.12.2017 11:35
Період прийому пропозицій:
01.12.2017 11:15 - 16.12.2017 11:35
Аукціон:
18.12.2017 14:25 - 18.12.2017 14:58
Період кваліфікації:
18.12.2017 14:58 - 20.12.2017 15:25
Період завантаження договору:
20.12.2017 15:16 - 09.01.2018 15:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴276 200.00 Послуги з прибирання Олександрійського міськрайонного центру зайнятості