-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«ДК 021:2015 - 79710000-4 Охоронні послуги (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів)»
Тендер Prozorro UA-2022-08-22-010179-a
Торги відмінено
90 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
Період уточнення:
22.08.2022 17:24 - 28.08.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим