-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«ДК 021:2015 - 79710000-4 Охоронні послуги (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів)»
Тендер Prozorro UA-2022-08-22-010179-a
Торги відмінено
90 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
Номер:
8da510292f194e8ab62b2e98991ed1ab
Внутрішній номер закупівлі:
15162960
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-08-22-010179-a
Замовник:
Головне управління ДМС України у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37831493
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, вул. Січових Стрільців, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чапельська Софія Тарасівна +380322610609 Lv_vbsrz@dmsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
450.00 UAH
Період уточнення:
22.08.2022 17:24 - 28.08.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
22.08.2022 17:24 - 07.09.2022 00:00
Аукціон:
з 07.09.2022 13:33
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«ДК 021:2015 - 79710000-4 Охоронні послуги (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів)»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
79000, Україна, Львівська область, м.Львів, за місцем розташування об'єктів Замовника
На карті
Інформація про скасування
Номер:
95998089699b4aa8bed200b3903602e4
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
26.08.2022 13:12 - 06.09.2022 00:00
Дата опублікування:
26.08.2022 13:12
Дата виконання:
06.09.2022 00:03
Статус:
Виконано