• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Прилади для вимірювання величин

Джерело фінансування – власні кошти (кошти грантового проекту «Регіональний центр навчання та моніторингу впливу електроустановок на навколишнє середовище – CRIMIGE», грантова контракт номер HUSKROUA/1702/6.1/0022 («Regional Center for Training and Monitoring of the Environmental Impact of Electrical Installations – CRIMIGE» grand contract number HUSKROUA/1702/6.1/0022) в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020) Рамкова Угода між Урядом України і Комісією Європейського Співтовариства (Закон України від 03.09.2008 № 360-VI) та Угода про фінансування ЄІС-ТКС/2015/039-031 між Європейською комісією та Урядом України щодо спільної операційної програми Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Торги не відбулися

300 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 150.00 UAH
Період уточнення: 18.08.2022 11:42 - 24.08.2022 00:00
Відповідь надана

Комплект пстачання

Номер: 78ba0ff4a51c45aab37b7d8af446323d
Дата опублікування: 19.08.2022 11:19
Опис: В ТД не вказано чи потрібі вам сертифікаті укрметртестстандарту з калібрування обладнання чи оцінки відповідності. Просимо надати уточнення з яким сертифікатом при поставці повинно бути обладнання?
Відповідь: Доброго дня. Всі сертифікати, які мають бути надані при поставці обладнання, вказані у тендерних документації.
Дата відповіді: 19.08.2022 13:11