• Відкриті торги
  • КЕП

Прилади для вимірювання величин

Оголошено тендер

300 000.00 UAH
Номер: d7256fb78c464604bc8bfbab0b973af4
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-08-18-001555-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
Замовник: Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Прилади для вимірювання величин
Примітки: Лот № 1 – Прилади для вимірювання полів електромагнітного поля та сили радіосигналу — 5 комплектів - 200 000,00 грн. без ПДВ; Лот № 2 – Прилади для вимірювання шуму, вібрації та радіації — 4 комплекти - 70 000,00 грн. без ПДВ; Лот № 3 – Прилади для вимірювання відстані на площині — 1 комплект - 30 000,00 грн. без ПДВ.
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 18.08.2022 10:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписДжерело фінансування – власні кошти (кошти грантового проекту «Регіональний центр навчання та моніторингу впливу електроустановок на навколишнє середовище – CRIMIGE», грантова контракт номер HUSKROUA/1702/6.1/0022 («Regional Center for Training and Monitoring of the Environmental Impact of Electrical Installations – CRIMIGE» grand contract number HUSKROUA/1702/6.1/0022) Програма Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.
Сума300 000.00 UAH