-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи (буряк, морква, цибуля, перець овочевий, помідори тепличні, помідори грунтові, огірки тепличні, огірки грунтові, капуста середня та пізня, кріп, петрушка листя).
Тендер Prozorro UA-2022-07-20-004142-a
Овочі, фрукти та горіхи (буряк, морква, цибуля, перець овочевий, помідори тепличні, помідори грунтові, огірки тепличні, огірки грунтові, капуста середня та пізня, кріп, петрушка листя).
Завершена
1 177 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 771.00 UAH
мін. крок: 1% або 11 771.00 UAH
Період уточнення:
20.07.2022 13:09 - 28.07.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим