-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи (буряк, морква, цибуля, перець овочевий, помідори тепличні, помідори грунтові, огірки тепличні, огірки грунтові, капуста середня та пізня, кріп, петрушка листя).
Тендер Prozorro UA-2022-07-20-004142-a
Овочі, фрукти та горіхи (буряк, морква, цибуля, перець овочевий, помідори тепличні, помідори грунтові, огірки тепличні, огірки грунтові, капуста середня та пізня, кріп, петрушка листя).
Завершена
1 177 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 771.00 UAH
мін. крок: 1% або 11 771.00 UAH
Період оскарження:
20.07.2022 13:09 - 03.08.2022 00:00
Скарга
Відхилено
Скарга неправомірне визначення переможця
Номер:
a9f13b8400344ae197908c69c1018128
Ідентифікатор запиту:
UA-2022-07-20-004142-a.b1
Назва:
Скарга неправомірне визначення переможця
Скарга:
Скарга
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга ЛАНАУ_.pdf.p7s 20.08.2022 23:53
- Скарга ЛАНАУ.docx 20.08.2022 23:53
- Скарга ЛАНАУ_.pdf 20.08.2022 23:53
- Додаткові матеріали до Скарги.pdf 25.08.2022 19:26
- Додаткові матеріали до Скарги.docx 25.08.2022 19:26
- Додаткові матеріали до Скарги.pdf.p7s 25.08.2022 19:26
- рішення від 23.08.2022 № 5489.pdf 23.08.2022 14:19
- інформація про резолютивну частину рішення від 30.08.2022 № 5631.pdf 31.08.2022 13:33
- рішення від 30.08.2022 № 5631.pdf 01.09.2022 12:43
- Відповідь на скаргу.pdf 25.08.2022 12:22
- Відповідь на скаргу.docx 25.08.2022 12:22
Дата прийняття скарги до розгляду:
20.08.2022 23:55
Дата розгляду скарги:
30.08.2022 11:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
23.08.2022 14:19
Дата прийняття рішення про відхилення скарги:
01.09.2022 12:43