-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
бензин А-95, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2022-07-05-003598-a
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації
Торги не відбулися
762 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 810.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 810.00 UAH
Період уточнення:
05.07.2022 12:49 - 11.07.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим