-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
бензин А-95, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2022-07-05-003598-a
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації
Торги не відбулися
762 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 810.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 810.00 UAH
Номер:
4e4da64b6c5c4a8986395b30d5bc6f67
Внутрішній номер закупівлі:
14846102
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-07-05-003598-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004634
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Кам`янецька, будинок 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Годунова Олена Євгеніївна +380382675190 xodl2016@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
762 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 810.00 UAH
Період уточнення:
05.07.2022 12:49 - 11.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
05.07.2022 12:49 - 21.07.2022 18:00
Аукціон:
з 22.07.2022 15:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за Товар (партію Товару) Замовник здійснює протягом 10 (десяти) банківських днів з моменту підписання видаткової накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А-95
Кількість
1500 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
дизельне паливо
Кількість
12000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації