-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Молочні продукти різні: Лот №1 – кефір жирністю не менше 3,2% Лот №2 – сметана жирністю не менше 21%
Тендер Prozorro UA-2017-12-04-000142-c
Молочні продукти різні: Лот №1 – кефір жирністю не менше 3,2% Лот №2 – сметана жирністю не менше 21%
Торги не відбулися
367 240.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 1 184.20 UAH
мін. крок: 0.3% або 1 184.20 UAH
Період уточнення:
04.12.2017 08:59 - 10.12.2017 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим