-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Молочні продукти різні: Лот №1 – кефір жирністю не менше 3,2% Лот №2 – сметана жирністю не менше 21%
Тендер Prozorro UA-2017-12-04-000142-c
Молочні продукти різні: Лот №1 – кефір жирністю не менше 3,2% Лот №2 – сметана жирністю не менше 21%
Торги не відбулися
367 240.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 1 184.20 UAH
мін. крок: 0.3% або 1 184.20 UAH
Номер:
c30310180d1b4dcc9f632f9f5f9a1efd
Внутрішній номер закупівлі:
1483896
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-04-000142-c
Замовник:
Комунальна установа "Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій "Лісовий берег" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02650452
-
Адреса:
10004, Україна, Житомирська область, Житомир-4, а/с -27,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Бойко 0412516723 zt.lesnoybereg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
367 240.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2017 08:59 - 10.12.2017 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2017 08:59 - 20.12.2017 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴248 820.00 Молочні продукти різні: Лот №1 – кефір жирністю не менше 3,2%
- Лот №2 ₴118 420.00 Молочні продукти різні: Лот №2 – сметана жирністю не менше 21%