-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автоматичний біохімічний аналізатор з стартовим набором реагентів: Набір для аналізу аланінамінотрансферази (IFCC); Набір для аналізу аспартатамінотрансферази (IFCC); Набір для аналізу альфа-амілази (EPS-G7); Набір реагентів для виявлення альбуміну (BCG); Набір для аналізу загального білірубіну (Ванадатний метод); Набір для аналізу прямого білірубіну (Ванадатний метод); Набір для аналізу глюкози (гексокіназний метод); Набір для аналізу креатиніну (РАР метод); Набір для аналізу сечової кислоти (Uricase-PAP); Набір для аналізу сечовини (Uriase Kinetic); Набір для аналізу загального білку (Біурет); Біохімічний мультикалібратор; Контроль біохімічних показників, рівень норма; Лужний промивний розчин; Кислий промивний розчин; Контроль для визначення C-реактивний білок (CRP) (рідкий)
Тендер Prozorro UA-2022-06-30-003914-a
Завершена
516 473.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 7 747.09 UAH
мін. крок: 1.5% або 7 747.09 UAH
Період уточнення:
30.06.2022 14:58 - 08.07.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим