-
Відкриті торги
-
КЕП
Автоматичний біохімічний аналізатор з стартовим набором реагентів: Набір для аналізу аланінамінотрансферази (IFCC); Набір для аналізу аспартатамінотрансферази (IFCC); Набір для аналізу альфа-амілази (EPS-G7); Набір реагентів для виявлення альбуміну (BCG); Набір для аналізу загального білірубіну (Ванадатний метод); Набір для аналізу прямого білірубіну (Ванадатний метод); Набір для аналізу глюкози (гексокіназний метод); Набір для аналізу креатиніну (РАР метод); Набір для аналізу сечової кислоти (Uricase-PAP); Набір для аналізу сечовини (Uriase Kinetic); Набір для аналізу загального білку (Біурет); Біохімічний мультикалібратор; Контроль біохімічних показників, рівень норма; Лужний промивний розчин; Кислий промивний розчин; Контроль для визначення C-реактивний білок (CRP) (рідкий)
Оголошено тендер
516 473.00
UAH
Номер:
b28dbb34ef844d75be8b059ee63c0833
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-06-30-000711-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998147
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998147
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
516 473.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автоматичний біохімічний аналізатор з стартовим набором реагентів: Набір для аналізу аланінамінотрансферази (IFCC); Набір для аналізу аспартатамінотрансферази (IFCC); Набір для аналізу альфа-амілази (EPS-G7); Набір реагентів для виявлення альбуміну (BCG); Набір для аналізу загального білірубіну (Ванадатний метод); Набір для аналізу прямого білірубіну (Ванадатний метод); Набір для аналізу глюкози (гексокіназний метод); Набір для аналізу креатиніну (РАР метод); Набір для аналізу сечової кислоти (Uricase-PAP); Набір для аналізу сечовини (Uriase Kinetic); Набір для аналізу загального білку (Біурет); Біохімічний мультикалібратор; Контроль біохімічних показників, рівень норма; Лужний промивний розчин;
Кислий промивний розчин; Контроль для визначення C-реактивний білок (CRP) (рідкий)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
30.06.2022 13:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума516 473.00 UAH